Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet ez? Lassan 1 hónapja...

Mi lehet ez? Lassan 1 hónapja a nemi szervemnél kicsit lejjebb viszkető vöröses folt. (többi lent)

Figyelt kérdés

Uhh ez kínos.

Szóval igazából ott még szőrös, de mintha lenne ott egy kis vöröses folt. Mind2 oldalon van. Ha megvakarom fáj. De egyébként csak viszket. A folyásom normális. Mi lehet ez?



2018. dec. 2. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt hittem, lesz kép is róla... :)

Lehet, hogy ekcéma. Az szokott intenzíven viszketni, bár inkább barnás színű. Bőgyógyász, vagy nőgyógyász... :)

2018. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vagyis a folyásom igazából kicsit sárgás ez nem tudom normális-e de szerintem mindig is ilyen volt. És néha furi szaga van. Szűz vagyok.
2018. dec. 2. 20:06
 3/7 A kérdező kommentje:
Haha. Mindegy azért köszi
2018. dec. 2. 20:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs, az ekcéma is vöröses, de néha nedvedzik és barnás foltot hagy a fehérneműn.
2018. dec. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egyszer régebben. Még a szőrrel fedett részen. Olyan volt, mintha korpásodott volna...

Csak ott kívül bedörzsöltem korpásodás elleni samponnal, és elmúlt. Lehet, hogy befülledt, és gomba okozza. Canestennel is megpróbálhatod kezelni.

2018. dec. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valószínű valami fertőzés, gombás vagy bakteriális. A folyásod alapján én bakteriálisra gondolnék inkább.

Sajnos a legtöbb nő élete során elkap ilyet, elég sok helyen el lehet, akár uszodában, wellnessben, stb. Ne halogasd, menj el nőgyógyászhoz, mert minél tovább halogatod, annál rosszabb lesz. (Tapasztalatból mondom.)

2018. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél bakteriâlis nemi fertözésre való kenöcsöt az tuti hasznâl ha nem börgyôgyâsz az többet tud mondani mint a nödoki de szólj anyukâdnak neki biztos van tapasztalata.
2018. dec. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!