Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szemölcs a herezacskón?

Szemölcs a herezacskón?

Figyelt kérdés
Néhány (2-3) éve van egy nagyon apró, bőrszínű szemolcs a herezacskomon. Nem viszket, nem faj, ezert kulonosebb figyelmet nem tulajdonitottam neki. Ma szortelenitskor belevagtam a hajnyiro geppel, kicsit verzett, majd elallt. Lehet baj belole, illetve kezelni kellene valamivel?

2018. dec. 21. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Hajnyiro geppel hogyan tudtal bele vagni? Amugy szerintem nem lesz baj en is sertettem mar fel szemolcsot,begyogyul szepen
2018. dec. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
HPV vírustól lehet ilyen szemölcse az embernek. Ez a vírus évekig bujkál a szervezetben, sokszor meg se mutatkozik, de attól még ott van (vagy betegségnél, legyengült immunrendszer alkalmával jön elő). Vizsgálatra menj el, mert veszélyes is lehet, egyes fajtái rákot okozhatnak.
2018. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!