Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi történik ha antibiotikumos...

Mi történik ha antibiotikumos gyógyszert szedek, és nem iszok rá normaflort?

Figyelt kérdés
A fogorvos felírt egy hatalmas nagy antibiotikumos gyógyszert. Muszàj beszednem mert roszz állapotban vagyok. Viszont nincs pénzem erre a normaflorra amit s gyógyszerzárbsn mondták hogy kéne mellé. Szóval mi lesz ha csak a gyógyszer szedem? Milyen tünetek lehetnek?
2019. jan. 2. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyél meg minden nap egy élőflórás joghurtot vagy kefírt, régen is ezt ettünk antibiotikum mellé, ameddig nem volt normaflore, én mindig joghurtot eszem és soha nem szedek mellé normaflort, eddig nem volt semmi melléhatás. Joghurt és kefir kapható olcsó áron is.
2019. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha dalacint kaptál fontos lenne szedned a normaflort ugyanis az nagyon szét vágja az ember gyomrát ami a kezelés abba hagyása után is sokáig eltarthat! (Tapasztalat)
2019. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Felfújódás, hasfájás, hasmenés.
2019. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Aktil duo a neve.


Szóval ha jól értem akkor érezni fogom ha gáz van. Akkor majd ha rosszul leszek lehet veszek olyan normaflorra ..

2019. jan. 2. 15:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Joghurtbol csak az actimel jó.azt viszont ne az antival egyidőben idd.
2019. jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!