Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kínai kaját ettem egy étteremb...

Kínai kaját ettem egy étteremben és azóta iszonyatos hascsikarás és hasmenés kínoz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Borzasztó erősen megy a hasam, nagyon hangosan korog. Már legalább 3 órája itt görnyedek a WC-n, úgy görcsöl a hasam! Ráadásul sugárban hányok is!

2019. jan. 8. 20:07
1 2
 11/12 anonim válasza:
90%

Úristen annyira navetséges, hogy sok ember azzal jön, hogy a Kínaiak kutyaevők. Nem mindenhol lehet kapni Kínában kutyahúst. NAGYON kevés helyen. Mert ez ugyan az, hogy itthon a lóbol csinálnak kolbászt, máshol csigát esznek és még ki tudja mik vannak. Szálljatok már le a földre, és hagyjátok fel a másik kritizálásával mert ez úgy látom manapság nagyon menő dolog lett. Sokan csak azzal tud jönni hogy ferde szemű Kínaiak, b**ik, kutyaevők. Miért b**i egy Ázsiai? Kérdem én. Mert festi a haját? Esetleg valami nyomósabb indok? Valakit azért kritizálnak mert kicsit többet mutat magából és az persze egyből egy k**va, vagy esetleg akin túl sok smink van az is,aki nem hord sminket az csúnya, valakit azért mert nincs stílusa, esetleg mert szegény, vagy éppen sok pénze van.

'Most lehet mondani, hogy azt mondok amit akarok' vagy 'te ebbe mit szólsz bele'. De úgy gondolom, hogy bent tudod tartani azt a véleményt amivel megsértész valakit.

Bocsánat kicsit életért a témától

2019. júl. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
47%
A véleményt bent lehet tartani, de a gázokat és a fost nem.😅🤣
2020. jún. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!