Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem múlik 1 éve. Mivel próbálk...

Nem múlik 1 éve. Mivel próbálkozzak?

Figyelt kérdés
Visszatérő hüvelygombám van közel 1 éve. A nőgyógyászom felírt többször canesten kúpot, szájon át bevehető tablettákat, krémeket, drágább hüvelykúpokat is, de a kezelés után vagy rögtön visszatért, vagy 1-2 hónap kellett neki a visszatérésre.Kenetet is vett amelyből megtudta, hogy bakteriális és gombás fertőzésem is van. Ekkor célzottan tudta kezelni, de sajnos csak két hónap tünetmentességem volt. Cukormentes diétával is próbálkoztam párszor. Nem mellesleg fogamzásgátlót szedek, de alacsony hormontartalmút. Kapcsolatban élek már 2 éve és előtte nem voltam mással. Valakinek valami javaslata?

2019. jan. 11. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló van akinek okoz ilyen érzékenységet. Szedjél probiotikumot a gyomrodba, és a hüvelybe is kellene tejsavas szer a védelem miatt.
2019. jan. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Hagyd abba a fogamzásgátlót

2. Pár napig a fürdésnél a vízbe tegyél sót (Thetis tengerisó pl.) a só jó gombaölő!

3. Kúraszerűen használj lactofeel hüvelygélt a hüvely flórájának helyreállítására

[link]


Ugye a barátod is volt kezelve a gombásfertőzés ellen és nem éltetek nemi életet (hogy ne fertőzzétek egymást oda-vissza)!

2019. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló problémám volt, mint később kiderült, hogy méhszájseb okozza a folyamatos gombás fertőzést. Lefagyasztották, azóta (lekopogom) nem volt hüvelygombám.
2019. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!