Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megfáztam. Hogyan/mivel...

Megfáztam. Hogyan/mivel kúrálhatnám ki magam gyorsan?

Figyelt kérdés
Már nem egyszer voltam megfázva életem során,mindig ugyanazok a tünetek,meg minden.Sajnos sokáig elszokott húzódni,van h 2hét is.Most pénteken kezdődött,minden tünet stimmel,de szeretnék gyorsan meggyógyulni,mert jövő hét péntektől végre szünet,én meg mennék minden fele,már be vagyok táblázva,de így,h állandóan fújnom kell az orromat,nem vmi jó.Mit javasoltok?Házi praktikák?minden ötletet szívesen várok:)
2009. okt. 18. 18:52
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
jó meleg tea ivás az ágyban,legyél alaposan betakarva..és pihengess.és egyél sok gyümölcsöt.ez helyrehoz:)
2009. okt. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mézes tea,vöröshagyma sózva,ecetezve.1-2 Kalmopirin,vagy aszpirin,és jól kiizzadni.Akkor 2-3 nap után rendbe jössz.
2009. okt. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a 1,5-2 órás forró fürdő és forró teák tömkelege,otthon pulcsiban a nyerő megoldás álltalában3-4 nap a gyógyulási idő.
2009. okt. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Forró fürdő, c vitamin 1000 mg, citromos tea, gyümölcs vagy gyümilé amit te facsarsz. Nekem ezek váltak be.
2009. okt. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ami egészséges az C vitamin nagy dózisban, esetleg kalmopyrin.

Neo Citrant végső esetben használom a paracetamol tartalma miatt, de most hétvégén annyira beteg voltam, hogy muszály volt egyet-egyet meginnom. Tűzoltásnak jó, mert személy szerint nekem ilyenkor taknyam-nyálam egyben és álladóan tüsszögök. Arra figyelni kell, hogy testsúly kg-onként 20 mg a megengedett, egy tasakban 500 mg-van!

2009. okt. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Vörös hagyma nyersen!! Sózva plus nyers paradicsommal. Forró tea literszámra, köhögésre ACC, sima náthára Neocitran.
2009. okt. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem a múltkor péntek este kezdődött az egész,éreztem,hogy fáj a torkom.Szombaton nem volt semmi gond,ettem negrot minden oké volt.Vasárnap délelőtt fájt a fejem,fojt az orrom,szédültem,fájt a torkom.

Hétfőn elmentem orvoshoz,2napra kiírattam magam,gyógyszert nem kaptam.

Én 2nap alatt így gyógyítottam ki magam:

-rengeteg meleg,mézes-citromos(frissen facsart citromlé) tea.

-Pulcsiba voltam+pléd volt rajtam.

-Naponta 3x 1teáskanál mézet magába megettem(bár utálom,de bevált)

-Infra lámpáztam.

-Kamillás tea fölött inhaláltam.

-Orrcseppet használtam.

-Kalcium pezsgőtablettát ittam.

-Negrot szopogattam.

-gyümölcsöt ettem.

Így 2nap alatt rendbe jöttem:)

Én ezeket tudom ajánlani:D

14,5/L

2009. okt. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szex a megoldás!Nemrég írta itt valaki,hogy ettől gyógyult meg.Próbáld ki,veszteni nem vesztessz vele semmit.

Az agyban keletkező boldosághormon beindítja a szervezeted öngyógyító folyamatait,és akár egy nap alatt is kigyógyulhatsz a megfázásból.

2009. okt. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én szexeltem is barátommal, de nem gyógyultam meg hamarabb :D
2009. okt. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2009. okt. 18. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!