Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől vannak rajtam csípés...

Mitől vannak rajtam csípés nyomok?

Figyelt kérdés
Valami nem stimmel egy ideje itthon, néha előjön ez az össze-vissza csípés ami nagyon tud viszketni .. néha semmi mintha már elmúlt volna ez a valami ami csinálja, zuhany után meg nyugszik a bőröm de aztán megint jönnek nem tudom mi lehet ez.. poloskának nincs nyoma se, más fajta bogárnak sincs. Nem is látni semmilyen bogarat mikor meg csip ez a valami csak annyit veszek észre hogy már viszketek:( nagyon bosszantó már ez az egész fogalmam sincs mit csináljak .. higénia miatt se lehet oda figyelek mindenre, nem vagyok egy hanyag ember. Olyan mint a szúnyog csípés hasonló és ahol tud ott csip kibírhatatlan!! Arcon is volt már példa mi lehet ez??!!!:(

#élősködő #nemhagy #békén 😣
2019. jan. 12. 02:06
 1/6 anonim válasza:
Csíp-lek ;)
2019. jan. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugorj el orvoshoz. Pár hónapja én is így jártam megrögzötten kerestem a poloskát, bolhát (van háziállat), fújkáltam a szobát rovarírtóval. Berágva elmentem az orvoshoz, aki szerint allergiás voltam valamire. Igaza volt pár nap kezeléssel és fehérjeszegény diétával helyrejöttem.

Magamtól nem néztem volna allergiának, simán csípéseknek tűntek.

Gondolkozz el váltottál-e valamilyen kemikáliát, ettél-e újfajta ételt.

2019. jan. 12. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
rühatka is csinálhat ilyet, egyszerűen kezelhető.
2019. jan. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Poloska eléggé rejtőzködő állat, megbújik szegélylécektől a karnisig bárhol, nem biztos, hogy ágyban nyomát látod ameddig nem szaporodott el nagyon. Annak a csípése hasonlít a szúnyogcsípéshez, nagyon viszket és sokáig megmarad a csípés nyoma.
2019. jan. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem eltűnnek a nyomok, nem is látni másnapra csípés nyomokat.. és ez a csípés nyom sincs sűrűn csak néha így a semmiből pl nappal egyáltalán semmit nem észlelek magamon este meg néha igen néha nem .. akkor valószínű hogy ez allergia lenne ? Nemrég volt egy hasonló panaszom ami miatt kórházba elmentem és ott nem találtak semmit se nem tudták mitől lehet hatalmasra be dagadt a szemem, elvileg allergia de semmi meggyőző választ nem kaptam hogy mitől és mi miatt dagadt be..
2019. jan. 12. 13:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehet valamilyen tisztálkodási szerre, vagy ételre vagy allergiás. Figyeld meg mit ettél amikor előjön és használj natur kozmetikumokat, tisztálkodási szereket.
2019. jan. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!