Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet AIDS-es vagyok?

Lehet AIDS-es vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bocsánat,ha rosszul fogalmazok valamit..26éves lány vagyok..volt egy barátom én utólag tudtam meg,hogy ő biszex...nem nem zavart volna egyébként, szóval nem vagyok olyan,hogy elítélem olyan embereket..na a lényeg neki van egy haverja ő HIV pozitív de ő meleg srác én nem ismerem személyesen...volt barátommal mi nem szexeltünk egyáltalán akit írtam csak csók volt..nem biztos,hogy van neki valami baja csak ha esetleg lenne

arra lennék kíváncsi csók miatt lehetek én is HIV fertőzött? mivan ha pont egyszerre vérzett ínyünk? bocsánat, csak kb mennyi esélyem lehet rá erre lennék kíváncsi..köszönöm szépen a válaszokat előre is



2019. jan. 22. 16:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
na ezt meglesem :D
2019. jan. 23. 08:33
 12/12 anonim válasza:
Pite
2019. febr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!