Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Afta orális kielégítésnél...

Afta orális kielégítésnél fertőző-e?

Figyelt kérdés

Néha ki szokott újulni nálam az afta a szájüregemben, kérdésem lenne, hogy orális kielégítésnél okozhat- e fertőzést, bár úgy tudom, hogy nem fertőz, de biztosra szeretnék menni.

Válaszokat előre is megköszönném! :)



2019. jan. 29. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy átjött az a kérdés,hogy ha aftád van és orálisan kielégítesz valakit elkaphatja a partnered? Nem ő nem kaphatja el. Viszont,ha a pertnered nemi beteg téged sokkal nagyobb eséllyel megfertőzhet,mert az egy különösen nagy "nyitot kapu" a baktériumoknak,vírusoknak. Én a helyedben nem csinálnék ilyet, különösen,ha aftám van.
2019. jan. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kommented első felével megválaszoltad a kérdésem, köszönöm! Igen, arról tudtam, hogyha egy fertőzött személlyel létesítek szexuális kapcsolatot, akár orálisan, és nekem aftám van, el is kaphatom én is, viszont barátom van, így szerintem nem nagy az esély :). Igazából biztosra akartam menni, hogy én nem fertőzhetek személyt ezáltal. Köszönöm a válaszod.
2019. jan. 29. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Az afta nem fertőző (sajnos)de nemigazán fájdalmas a tied ha orális játékokban részt tudsz venni szerencsére!
2019. jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Néha elég kellemetlenül szokott fájni sajnos, de van, amikor szerencsére nem igen nagy kiterjedésű, és egész hamar elmúlik. Köszönöm a válaszod neked is! :)
2019. jan. 30. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!