Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit jelent ez a sárga csík a...

Mit jelent ez a sárga csík a karomon? Sebfertőzés jele?

Figyelt kérdés
Egy hete megvágtam a karom véletlenül, és sztk-ban össze kellett varrni. Időközben megjelent egy sárgás csík a sebtől a csuklóm felé (nem annyira feltűnő, véletlen fedeztem fel egy fényképen, de szabad szemmel is látható), és sajog is a karom ezen része. Ez normális? Vagy fertőzés jele? Azóta voltam 2x kontrollon és úgy tűnt nem vette észre a doki vagy nincs jelentősége. Szerintetek?
2008. nov. 8. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nehezen látható, lehet, hogy nem vette észre, menj el megint, és monnd el, hogy megjelent egy sárga csík, és sajog a karod azon része. A doki biztosabbat tud mondani. Nekem egyszer fetőzött be, egy piros csík elindult felfele, a vállam fele, de gyorsan haladt. Anyum szerint ha nem vesszük észre, komolyabb bajom is lehetett volna. Inkább az orvos, mert ő biztosat mond!
2008. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló tetanuszra gondolt.

Szerintem menj vissza az orvoshoz.

2008. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ja de kaptam tetanusz-oltást miután összevarrták! akkor ugye feleslegesen parok? mindegy hétfőn úgyis visszakell mennem.

köszi a válaszokat!

2008. nov. 8. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!