Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért árulnak egyben csipkebog...

Miért árulnak egyben csipkebogyót, ha azt szét kell törni a teához?

Figyelt kérdés

Először is, ha beteg vagyok, nyilván nem fogok késsel ügyetlenkedni, bár ha van energiám, én akkor sem tudom értelmesen szépen feldolgozni a bogyókat.

A kérdésem az, hogy a Herbária miért árul egyben bogyót, és akkor azzal mégis mit lehet csinálni, illetve a Naturland az meg miért árul teljes letisztított, szálak és por nélküli darabokat, amik ugye azonnal vízzel leönthetők és abból szépen oldódik is.


2019. febr. 21. 17:44
 1/3 A kérdező kommentje:

A kérdésem olyan jellegű, hogy a Herbária bogyók direkt vannak egyben, mert úgy jobban megőrzi az értékeket hosszú állás alatt is?


És ha szétnyomom, felvágom, akkor azt úgy ahogy van, rakhatom a vízbe, vagy abból ki ki kell szedni valamiket,ami nem oda való? Magok meg ezek a szöszök..

Mert a Naturland zacskójában egy tök más kinézetű héjaknak mondható valamik vannak, hogy az a konyhakész.


Most akkor hogy kell csinálni ezt a teát? :)

2019. febr. 21. 18:11
 2/3 Szabolcs1999.9.19 válasza:
Azért van egybe mert jobban megőrzi a minőséget.(Én is így szárittom) Ha össze töröd vagy félbe vágod mindenestül mehet a teaba . De az össze törés előtt érdemes megmosni . Azok a teák amikbe darabos vagy por alapú növény van azok nem olyan hatékonyanyak szerintem.
2019. febr. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem, ilyesmi bennem is felvetődött
2019. febr. 28. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!