Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Barna folyás fertőzés (Candida...

Barna folyás fertőzés (Candida) és menstruáció után?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy kb 2hónapja voltam nőgyógyásznál, mert nagyon görcsölt az alhasam, a pisi csípett, azt mondta felfáztam. Szedtem antibiotikumot ami felirt, közvetlen utána gombás fertőzésem lett, erre kaptam Betadin kúpot és krémet. (Visszamentem az orvoshoz) Felhasználtam minden kúpot, de maradtak még folyásaim (túros állagú,sárga színű)

Ismét visszamentem a dokihoz és vett váladékmintát amiből kiderült, hogy Candida meg mindenféle fertőzéseim vannak. Felírta a Fluomizin hüvelytabit. Viszketés nem jelentkezett, folyás viszont igen.

Mindezeket követően elkezdtem szedni a fogamzásgátló ( Zoely) tablettát, a havi első napján... Már rég elmúlt a havim,vagy kellett volna, de a 9. menstruációs napomon barna folyásom van.

Ez a gátlótól lehet, vagy köze van a fertőzéshez? Érdemes lenne dokihoz fordulni újra?


17


2019. febr. 26. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Melyik az a gyökér nőgyógyász, aki képes a 21. században betadin kúpot felírni?? Tuti nem mennék hozzá vissza!!!

Mindkettőtől lehet még fertőzésed.

2019. febr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Laktóz érzékeny vagyok és nem lehet akármilyen gyógyszert szednem. Bár a kupnak nem tudom mi köze van ehhez.
2019. márc. 1. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!