Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csípőprotézis után rehabilitac...

Csípőprotézis után rehabilitacios intezet vagy otthoni ellatas?

Figyelt kérdés

Edesanyámat most műtötték az Uzsoki kórházban. Csípőprotézist kapott. Vasárnapig marad bent. Eredetileg úgy volt,hogy júliusban műtik, de megmozgattunk pár követ és előrébb hozták. Mivel változott az időpont,így sajnos ennyi idő alatt nem tudtunk bejelentkezni egyik intézetbe se. Hiàba hívogattam az Orfit, a Budakeszi-i rehabilitacios központot és a Veresegyházit, senki sem tud mindet fogadni. 6 hétig nem ülhet le sehova úgy,hogy 90 fokos szöget zárjon be a csípője és a lába. Segédeszközöket kell vásárolnunk ès a kórházban a gyógytornász megmutatja hogyan hasznàlja azokat.

Van itt esetleg egy hozzá èrtő személy,hogy elmondja mennyire befolyasolja az otthon ápolás vs. egy központban való ápolás a gyógyulást?!

Előre is köszönöm.



2019. márc. 7. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmi extra, én 45 évesen kaptam egyik oldalra ilyet.

Otthoni gyógytornásszal történt a rehabilitáció, otthon.

4 nap múlva már mankóztam, lépcsőn járni is megtanitottak. 3-4 hetesen kissebb séta is ment. Most 1 éves már, semmi gond vele. Szerintem jó hely az ott, szerecsés esetben semmi gond nem lehet vele.

2019. márc. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!