Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan ház, kórház, rehabil...

Van olyan ház, kórház, rehabilitációs hely ahova a társadalomból épp hogy kiszakadó vagy kiszakadt emberekkel foglalkoznak, újra szocializáció, önmaguk jobb megértése megismerése címszó alatt?

Figyelt kérdés
Ha ismeritek a thalassa házat, akkor ilyesmire gondolok de KATONÁsabban. A katonaság nem jó, mert ott túl sok időt nem adnak az önismeretre. Olyan helyre szeretnék elmenni, fizetnék is természetesen. Ahol tanulásmódszertan van, nyelveket, szakmákat tanulhatok vagy legalább belekóstolhatok. Nem az anyagi haszon lenne ott a lényeg. Nem órabérért dolgozok, ne így nézzétek. Szeretnék végre valami értelmes tevékenységgel foglalkozni. Ezen kívül persze vannak egyéni és terápiás foglalkozások ahol elmondhatom az érzéseimet, ahol megnyílhatok stb.

2019. febr. 27. 23:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Kizárólag a Celldömölk melletti Intaházát tudom ajánlani,ott minden adott a gyógyuláshoz,jelenleg én is azon a helyen vagyok már fél éve és remekül halad a terápiám.

Ha gondolod,írj privátban,örömmel segítek!

2019. ápr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!