Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A gyermekláncfű hatásos a...

A gyermekláncfű hatásos a szemölcs ellen? Valaki próbálta már?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon pici szemölcsöm,épp,hogy csak látszik,de nem szeretnék megint felesleges köröket futni,mert nagyon sokmindent próbáltam. (Verrumal,Ezüst kolloid.Vérehulló kivonat,almaecet,Bye Wart és még sorolhatnám..)

Tudom,hogy lassan nyílik a vérehulló is,de nem szeretnék addig várni,szeretnék minél előbb megszabadulni tőle..



2019. márc. 28. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt az ujjamon.

Nem tudom mi az a lötty, de ha patikába bemész elmondod mire kell adnak egy keveréket, nem drága tavaly vettem 300ft körül volt.

Bekened fültisztitóval teljesen és körbe, majd sebtapasszal ragaszd le egy teljes napra.

Másnap leveszed, hiperol taplettőval megtisztítod.

A tablettát langyos vízbe kell tenni, felolvad és gézlappal tisztítod, amit le lehet szedni azt szedd le apránként szemöldökcsipesszel.

Majd megtörlöd, betadinnal körbekened, kicsit vársz hogy száradjon, majd újra az egészet.

1 héten bell leesik, fontos, hogy legyen meg a lyuk a helyén, és azt is alaposan tisztitsd ki hyperollal, hogy a gyökerekben lévő baktériumot is megölje, majd vastagon kennd be betadinnal.

2019. márc. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem talpi szemölcs, akkor próbáld ki az Aluminii acetati kenőcsöt. Bekened, aztán letakarod, letapasztod, stb. a szemölcsöt néhány napig, ált. két hét. Futó szemölcsre jó, nem drága, nem fáj. Egyébként meg fagyaszd le vagy fagyasztasd le. Viszont a legtutibb megoldás a leégetés elektromos kauterizálóval vagy lézerrel, csak kell találnod szakembert, aki elvégzi.
2019. márc. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a wartner stift valt be.par nap es leszedi
2019. ápr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!