Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kezdek beteg lenni? Megfázhattam?

Kezdek beteg lenni? Megfázhattam?

Figyelt kérdés

F


Egész nap fújom az orrom, és be van dugulva vagy az egyik orrlyukam, vagy a másik. Állandoán húzogatom az orromat, mert nem tudom rendesen kifújni az orrom, és viszketi is, tüsszögök regaláb egymás után 3x. Allerigás vagyok, de szedek rendszeresen Zodac tablettát. Szedek mindennap 250 MG Celaskon C vitamínt, 2 is beveszek egy nap.


Pénteken megyek dolgozni, és addigra szeretnék rendbejönni, nem szeretnék beteg maradni.


Hogya kúráljam ki magam?

Már bevettem egész panadolt, mert szédül a fejem.


2019. ápr. 10. 17:31
 1/1 anonim válasza:
Az allergia produkál megfázásszerű tüneteket mindaddig, amíg láz nem jelentkezik. Szerintem ebben az allergiás szezonban ez most felerősödött nálad.
2019. ápr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!