Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagy gond! Tüszős mandulagyull...

Nagy gond! Tüszős mandulagyulladásom van, és olyan erős fokozatú, hogy elkezdett tályogosodni az egész torkom-mandulám. Nyelni nemtudok, de nagyon nagyon éhes vagyok! Iécci valami ötletet hogy mit egyek? Mert éhen halok! = (

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

krémleves

fehérjeturmix

tejbedara

húsleves

gyümölcsturmix

jégkrém

krumplipüré

borsópüré

céklás vagy borsós krumplipüré

kakaó

szójás ital

darált főtt hús meggyszósszal vagy sajtszósszal

tészta sajtszósszal

juhtúró/krémes tehéntúró

krémtúró

joghurt, joghurtital, tejföl, kefír

2010. júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ohh utolsónak annyira köszönöM!!!!:)
2010. júl. 5. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Remélem azért elmentél orvoshoz, és szedsz antibiotikumat? Csak mert ha betályogosodott (amit ugyan kétlek), akkor az fulladáshoz is vezethet, vagy azonnali műtét!!

Nekem is mindig begyullad a mandulám, de én már lehetőleg aznap, vagy másnap megyek is orvoshoz, aki 1000 mg-os antib-t szokott felírni. Persze ki kellene vetetnem, csak nincs rá 10 napom, hogy itthon henyéljek, plusz félek is!

2010. júl. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia! úgy volt az egész,hogy pénteken éreztem h nagyon fáj a torkom,és mentünk egyből dokihoz,és az megállapitotta, h mandulagyulladás,és felirta az augmentint. Szettem rendesen,de semmit sem javultam,hanem szépen lassan mégrosszabb lett az állapotom,és mégjobban fájt.ezért ma reggel mentónk megint a dokihoz,és megmondta,hogy ilyet nemminden hónapban lát,és hogy nagyon csunya,és hogy tályogok vannak a a mandulámon. Felirta az egyik legerősebb antibiotikumot(amit általában ilyen egészgésügyi dolgozóknak szoktak felirni akik elkapnak minden félét),+ hozzá még egy gyógyszert:


Dalacin(napi 3 )

Cedax(napi 1) Várom válaszod!

2010. júl. 5. 19:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Helló!


Hát lehet fel kéne tenned a dokinak a kérdést,hogy biztos jól diagnosztizált-e és nem-e mononucleosisod van.

2010. júl. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!