Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan vegyek széklet mintát?

Hogyan vegyek széklet mintát?

Figyelt kérdés

Voltam háziorvosomnál, elmondtam, hogy vannak fájásaim, görcseim, vér csöpög a seggemből. Elvittem azt a papírt, ahol voltam ügyeleten, amit oda írtak, hogy minden oké az ők szempontjából, nem találtak semmit. Mondtam, hogy az anyukám berendelt grasztora.


Kérdezte, hogy ki-i szedtem az antibiotikumot. Nézek rá, ezt nem gondolja komolyan. Mondtam: “igen, igen”. 3 antibiotikum tabletta maradt, de eldobtam, azt mondták az ügyeleten, hogy lehet ettől ilyen hasi problémám, akkor eldobtam.


Kiírt algifen neo cseppeket, és hylak fortet.


Kell menni vérvételre, és kell vinni széklet mintát, 3x. Hogyan vigyek széklet mintát, ha vér csöpög a seggemből? Azt mondta a nővérke, hogy víz ne menyjen oda. És olyan hosszú valamit adott amit a seggembe kell dugni, az is valamilyen minta csak nem jut az eszembe milyen minta.

Egyébként a doktornőm nem tudott mit mondani erre. Mondtam neki, hogy állandóan éhes vagyok, ha meg is telek éhes vagyok. Erre ő: (nevetett) “ne egyél annyit mert lassan már 90 kg leszel.”


Mi a véleményetek? Mi lehet ez? Vérkép megmutassa hol a probléma? Egyébként már amikor törülöm ki a seggem, már az is picit véres. Mi a fene lehet ez?


2019. ápr. 30. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Az hogy először is tanulj meg kulturáltan írni aztán utána tegyél fel kérdést :)
2019. ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hisz kulturáltan tettem fel a kérdést.
2019. ápr. 30. 13:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Vér csöpög a seggemből.. Ez minden csak nem kulturált. Talán fenekemből. Ha az orvos se tudja még okozza a panaszt mi honnan tudjuk??
2019. ápr. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó magyarosan egyenesen kertelés nélkül :D legalább értem :D

A vér nem mindig mutatja ki mi lehet a baj de a többségét igen. Tessék itt részletesen leírja mit hogy csinálj.

[link]

2019. ápr. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minek venni, saját nem jó ?
2019. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!