Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez normális? (Többi lent)

Ez normális? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Már lassan 6 napja megy a hasam. Akkor kezdődött amikor megjött a menstruációm de akkor nem gondoltam semmi rosszra mivel valahol azt olvastam ez járhat hasmenéssel. Viszont miután az elmúlt semmi sem lett jobb. Ugyan úgy megy azóta is a hasam bármit is eszem.

Nem tudom hogy ennek van-e köze hozzá de mostanában sokszor van olyan hogy nap közben nem eszem és nem is iszom semmit csak este kezdek neki de akkor sem eszek túl sokat mivel már pár falat után úgy érzem hogy tele vagyok és elkezd fájni a hasam.

Ebben a pár napban már annyira sem kívántam az ételt mint eddig...

Illetve nem tudom hogy ez fontos lehet-e de azért kezdtem el ezt a nem eszem,iszom egész nap mert kicsit fogyni szerettem volna (tudom hogy ez butaság és nem ettől fogok lefogyni..)

Bocsánat a helyes írási hibák miatt és a fogalmazás miatt is. Telefonról vagyok és nagyon sietek az írással...

16L



2019. máj. 12. 11:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy hülyeséget csináltál! Valószínűleg kezdesz kiszáradni, azért megy a hasad. Azonnal kezdj el rendesen inni és enni, ha nem akarsz kórházba kerülni mert ez nem játék! Meg ajánlatos hasmenésre Normaflore-t szedni, meg egy orvos se ártana ha látna. Ez ìgy nem egészséges fogyás, inkább sportolj és válogasd meg mit eszel stb.
2019. máj. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!