Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sárgás fehéres nagylábujj...

Sárgás fehéres nagylábujj köröm, mi lehet, hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

A jobb nagylábujj körmnek a jobb széle kissé elsárgás fehéredett de nem repedet és nincs benőve a köröm csak fáj ha nyomás éri vagy ha sétálok. Fura puklik is kialakultak a két utolsó kislábujjaim között...

Mindez azután alakult ki , hogy zoknival felvettem másodszorra egy méretben jó de a szélén szoritó cipőt, és mentem vele egy kört utcán . De másodszorra nem éreztem a szorítást... Elkébzelhető , hogy mégis észrevétlenűl feltörte a lábama acipő vagy mégis lábgomba lehet ? 5 napja nem múlik a szín elváltozás és még mindíg érzékeny a körmöm de nem fáj egésznap...


Valakinek volt hasonló? Gomba vagy szoros cipő ? Mit tehetek a fájdalom vagy a sárgás köröm ellen, házi praktika mai bevált nektek?


Természetes a Google a barátom, de hátha a személyes tapasztalat hatásosabb :)



2019. máj. 24. 18:40
 1/2 A kérdező kommentje:
javítás :nem láb *körömgomba
2019. máj. 24. 18:43
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha érzékeny, és egyik napról a másikra alakult ki akkor talán a cipő törte fel.

Ha egyébként nincs, vagy nem volt a közelmúltban lábgombád, akkor kisebb a valószínűsége a körömgombának.

Viszont a sérült köröm könnyen begombásodik.

Biztosat csak bőrgyógyász mondhat.

2019. máj. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!