Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Üdv! Mik a vélemények a...

GerTam97 kérdése:

Üdv! Mik a vélemények a JutaVit termékeiről? Érdemes ennek a gyártónak a termékeit vásárolni?

Figyelt kérdés
Ár/érték arányban elég jó! Ha netán van más gyártó terméke (i) amit érdemes vásárolni, örömmel fogadom a nevüket, akár drágább is szóba jöhet! C-vitamin Omega3 Kalcium Magnézium Stb.

2019. jún. 25. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlom. Nem magyar, de nem tartalmaz szintetikus hatóanyagot. ELEN-VITAL.

[link]

2019. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, megnézem, köszönöm! :)
2019. jún. 26. 12:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a probiotikumuk bevált
2019. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Consuelo3335 válasza:
100%

A Jutavit szerintem MAGYAR! A Pilisben Káva nevű településen van a Juvapharma Kft. Ők a gyártó!

A termékeket én amolyan megérzés alapján választottam először. Ma már eléggé ragaszkodom hozzájuk, és ajánlom!

2022. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ár- érték arányban is és minőségben is a legjobb szerintem. 60 db B1 vitamin 782 Ft pl. Fél évre bevásárolok 5-6 ezerből vitaminokból és amióta napi szinten szedem (kb 1 éve, gondosan összeállítva) azóta sokkal jobban is érzem magam.
2022. dec. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!