Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valaki szed/szedett JutaVit...

Valaki szed/szedett JutaVit Multivitamint?

Figyelt kérdés
Mennyire volt hatásos, híztál-e tőle?
2011. szept. 27. 16:03
 1/3 Szintiszoli123 ***** válasza:
A hatásosságra nem sokat tudok mondani. Kb 1,5 éve szedem. Azóta nem nagyon voltam megfázva. Előtte supradint meg ilyenenket szedtem. Akkoriban sokat voltam megfázva. De nem hiszem, hogy csak ezalapján messzemenő következtetést le lehetne vonni. Beszéltem egy gasztroeterológussal a vitaminokról. Véleménye szerint függetlenül attól, hogy külföldi vagy magyar cég milyen név alatt és milyen drágán forgalmaz egy vitamint, Kínában gyártották. Az, hogy az OÉTI rak rá egy számot, nem azt jelenti, hogy meg is nézték, mi van benne. Egy olyan terméket tud, ami tutira be van idehaza vizsgálva, ez a Béres Actival. Erről viszont nem tudok tapasztalatot megosztani, mert sohasem szedtem.
2013. febr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szintiszoli123 ***** válasza:
Ja! Multivitamintól biztosan nem hízol.
2013. febr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szintiszoli123 válaszára reagálnék: ha mindent Kínában gyártanak, akkor a hazai gyógyszergyárakban vajon mit csinálnak? Vannak itthon gyártott készítmények, a Juvapharma Jutavit készítményei pl ilyenek, de a TEVA-nak (ami tudtommal izraeli cég) is van gyárja Gödöllőn, illetve a hazai Richter Gedeon is gyárt Magyarországon.
2016. jan. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!