Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bőrkiütésem van, mit tegyek?

Bőrkiütésem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mitől lehet. Reggel arra keltem, hogy tiszta kiütés vagyok. Valaki aki ért hozzá segítsen.Nagyon be vagyok parázva és nem tudom mit tegyek.

2019. jún. 28. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nem jutott esetleg eszedbe,hogy elmenjen az orvoshoz?
2019. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mindenféle rosszindulat nélkül kérdezem, hogy te mit vársz ettől a kérdéstől? Látatlanban amúgy se nagyon lehet bármit is diagnosztizálni, pláne úgy hogy annyit tudunk "tiszta kiütés vagy". Ahelyett hogy elmeséled, hogy mennyire stresszel téged leírhattad volna hogy hol van, hogy néz ki, viszket vagy sem, esetleg fáj, esetleg mit ettél, mit viseltél, csináltál előtte, esetleg van valami más problémád is, rossz közérzet, bármi... Ezerféle dolog okozhat kiütést, még ha nem is vagyunk orvosok így a semmiből mit mondjunk?
2019. jún. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha így, felöltözve kérded, nem sokat látni!

.

A legjobb, amit tehetsz, megérdeklődöd, hol és hogyan juthatsz el bőrgyógyászhoz!

2019. jún. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sok minden okozhatja, menj el a háziorvoshoz.
2019. jún. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!