Mitől lehetett ez?

Figyelt kérdés
Tüszösmandula gyulladásom van, ma van 3. napja, jobban érzem magam. Tegnap még kisugárzott a bal fülemre illetve nagyon fájt a torkom de mára enyhült. Hajnalban arra keltem, hogy a bal bordaívemnél nagyon fájt. Amikor felüleltem akkor nem, mikor mozogtam vagy levegőt vettem akkor is nagyon fájt. Érdeztem, hogy a tüdömmel van valami. Vettem be egy fájdalom csillapítót és ahogy enyhült a fájdalom úgy aludtam vissza. Reggelre már egyáltalán nem fájt, azóta se. Viszont zavar hogy nem tudom mitől lehetett. Tudni kell, hogyha beteg vagyok elég rossz alvó vagyok, mindig elalszom valamimet. Ötlet?
2019. júl. 11. 13:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha mozgásra fájt, akkor azok az izmok voltak, nem a tüdő, lehet egy oldalon aludtál és attól volt.
2019. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!