Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen házi praktikát tudtok...

Milyen házi praktikát tudtok tüszős mandulagyulladás ellen?

Figyelt kérdés

Tegnap jött ki rajtam.A torkom nagyon fáj,lázam nem volt.Ellenben elég furcsán érzem magam.

Milyen tippet tudtok az elmulasztására? Dokihoz sajnos nem tudok menni,nem otthon vagyok!

Nagyon fontos lenne,aki tud,kérem segítsen!

További szép napot! :)


2010. júl. 11. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem mondjuk már nics meg a mandulám de pár hete úgy begyulladt a torkom,hogy nyelni nem tudtam.meleg vizes gargalizálás,egy kendő a nyakamra,sok-sok mézes tea és strepsils pár nap alatt helyrehozta a torkom.

jobbulást!

2010. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
ahol vagy, ott is van ügyelet és kötelesek fogadni
2010. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen első! :)

Sajnos nem magyarországon vagyok épp!

2010. júl. 11. 13:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél valami torokfertőtlenítőt (Strepsils, Tantum Verde, Mebucain, stb. (valami biztosan van külföldön is)) 2 dobozzal és szedd be azt. Tejet ne igyál addig!
2010. júl. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Van gyógyszertár a közelben! :) Ki is ugrok!

Csak tejet nem szabad,vagy semmi tejeset?( Pl. franciasaláta stb. )

2010. júl. 11. 13:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Akár hol vagy, ha valóban tüszős mandulagyulladásod van, csak kerítened kéne orvost. Azt ugyanis csak antibiotikummal lehet gyógyítani. Addig is szedjél valamilyen gyulladáscsökkentő, lázcsillapító tablettát /Aszpirin általában mindenhol van/. Igyál nagyon sok meleg folyadékot, és szedjél C vitamint. Vannak még torokfertőtlenítő,tabletták, cukorkák, folyadékok.

javulást.

2010. júl. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tejet, tejterméket nyugodtan fogyaszthatsz.
2010. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,nagyon hasznos volt :)
2010. júl. 11. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!