Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mi lehet ez?

Szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Röviden ugye kábítószereztem x ideig ugye és már elhagytam a szert viszont az utolsó 5 alkalom másabb volt mint az eddigiek a hangok színek látás stb.

A mostani tüneteimet nem tudom hova tenni ezert hátha tudtok segíteni valami indulóban.

1.Vibráló perifériás látás:Ha a hátam mögül érkezik a fény és előttem sötét van akkor olyan mintha szaggatna a látáshatárom széle, vagy ha ismétlődő mintát látok pl árokfedő,cseréptető meg az ilyenek.A színekkel is így van ha fekete fehér színt látok egymás mellett elkezd hullámozni minden de 1-2 mp nézéstől is előjön.

2.Szemcsés látás:Ha felnézek este az égre vagy nappal van és egy fekete felületre ránézek milliárdnyi szürke pontokat látok zsizsegni mindenmerre(látásomon csak annyit ront ez hogy homályosabbak távolra a dolgok)

3.Furcsa fókusz:Amikor szert használtam gyakran 2 vált a látásom amit akkor megtanultam és azóta is meg kb így tudnám leírni hogy ha egyenesen nézek akkor éles a kép amit látok középen viszont ha így széthuzom minden homályos csak az a két pont fényesebb de nem élesebb

így(--O--) a kör az átlagos látás ott tiszta a kép és ilyen látvány amikor szétmegy(o----o) így külön válik

4.Hallucinációk:Pár napja figyeltem fel rá hogy a munkahelyemen a munkatársam áll egyhelyben CSÖNDBNEN tölti az adatlapját ki és ha elfordulok olyan mintha halk sutyorgasok lennének de meg se szólal és ez igy 5-6 embernél megy néha értem mit sutyorognak néha nem. A másik az is pár napja történt hogy a számítógép itt van az ágyam mellet és valamelyik nap aludnék ugy a gép kikapcsolt állapotban volt és pár másodpercre bekapcsolt hangja lett (kicsit befostam tőle).Vizuális hallucinációk ritkábbak álltalában csak fehár fényeket látok ahogy folyékonyan repülnek felém.

5.csőlátás: Fürdőszobában mikor vagyok vagy a wcn akkor a falteljesen elnyúlik nem rámdől meg ilyenek csak megnyúlik másfél méterrel(nem pánikolok rajta inkább csodálkozok)

6.Kombinálás:Filmet nem tudok rendesen megnézni mert összeesküvés elméleteket gyártok de valami abszurdokat sokszor

7.Bizsergések: Van amikor mélyen elgondolkodok (konkrétan a semmin mert elkezdek gondolkodni de kb 10 mpre rá se kép se hang ) akkor elkezd bizseregni a felyem jobb és val oldalt ugyan azon a területen ugyan ez van akkor is ha nagyonh figyelek a nézelődésre ugyan ugy bizsereg a fejem két helyen csak nem azon amin pl a gondolkodásnál)

8.Furcsa összeszedetlen beszédem van sokszor gyakrabban van az hogy kérdeznek valamit és igy két különálló fél valaszt adok neki egy válaszként( kicsit hülyén hangzik de úgy írrnám le hogy a szám hamarabb kezdi el mondani mint kigondolnám amit mondanék)

9.Vannak ilyen kimeredéseim ami a gondolkodásssal köthető össze vagyis hasonló hozzá csak itt közbe homályosan de látok viszont nem pislogok és csak egyenesen merengek magam elé 1mp-tpl a végtelenségig szokott tartani eltérő.

10, rángások és egyensulyvesztés:ha lecsukom a szemem de nem alszok akkor rángások jönnek rám, ilyenkor egy hullámzó érzés jár át ami ringat és ezért két lábon olyankor úgy nézek ki mint aki szana szét van és dőlingél mindenmerre.

11.síró érzés: olyan mintha sírnék de közbe nem



2019. júl. 30. 21:20
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Meg a memóriámmal vannak bajok van amikor nem emlékszem az egész napra van úgy hogy nem emlékszem mit csináltam 2p vel ezelőtt meg így tovább ebből a hétből 2 képfoszlány maradt meg amire emlékszem az előző hétből semmi
2019. júl. 30. 21:26
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha abbahagytad a szer fogyasztását, akkor milyen utolsó 5 alkalomról beszélsz?
2019. júl. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha drogozol, akkor ezek normálisak. Tudod, a drogosok ezek miatt az érzések miatt drogoznak.
2019. júl. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Mielőtt abbahagytam az elott kellett lennie nyilvánvalóan használatnak azokról. A letétel előtti alkalmak.



Nem ezek messze nem azok az érzések ami miatt cuccoztam sőt hülye az aki ilyen érzéseket akar kiváltani magából.

Az eufória miatt meg a dopamin meg a szerotonin meg a csavart érzés miatt megy a kábítózas gyakorta egy másik világba élsz ezért is hívják módosult tudatallapotnak

2019. júl. 30. 22:02
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem teljesen tiszta. Jelenleg tapasztalod ezeket a tüneteket vagy az utolsó alkalmakkor volt ez? Mikor hagytad abba? Milyen típusú szer volt?
2019. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

A fejbizsergest a vibráló látást néha szürke pontos látás mindig memória zavar síró érzés gyakori bár most nincs fókusz szétesés is mert ugye olyankor meg el is bambulok(azt meg elfelejtettem írni hogy ilyenkor amikor se kep se hang olyankor rendesen mozgok mert meló helyen is van hogy 10 perc kiesik utana azt mondjak olyan a mozgásom mint a robotnak)ezek a leggyakoribbak meg kb állandó jelen van



Az egesz az ekitol kezdődött arra uye raszoktam jöttek a kínkeserves elvonási tünetek amikre sikeresen ra bioztam ott darabokra estem onnantól kezdődtek ezek ugye (jobban használtam a nagyon magas dozisu ekit vagy a közepes fajtát de lsd vél csepegtetve)es utana sikerült lerakni az ekit mert a bio teljesen szetszedett 1 slukk volt ugye aztan eltelt egy kis úgymond tiszta idő ez volt kb február végen ra kb 1 hónapra eldurrant meg egy slukk bio ami ugyan ugy szetszedett aztan volt megint pár hét kimaradás es vissza álltam szépen a sima fűre csak az menet közben kifogyott mindenhonnan így a pia maradt mar kezdtem arra is raszokni de azt időben észrevettem viszont addigra ujra elérhető volt a marihuána így vissza is álltam ra es ugy kb 3 hete nem szivtam meg a dohányt is letettem (az eki elott volt egy 4-5 hónap amikor 0-24 szívtam a füvet meg egy hónap amikor xanaxot orrba szájba szó szerint

2019. júl. 30. 22:48
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor röviden, tömören: ez a rengeteg típusú idegrendszeri stimuláns illetve depresszáns úgy szétcseszett belülről, ahogy csak bírt. Én őszintén ajánlom ezzel orvos felkeresését, ha valóban le akarod véglegesen tenni a drogot és megszüntetni ezeket a tüneteket.
2019. júl. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A drogokat letettem véglegesen ezt mar elhatároztam egy ideje, ugye a dohányt is azért raktam le.

A tünetek nem múlnak el ezzel pedig nem ma kezdődtek.

2019. aug. 1. 03:34
 9/14 anonim ***** válasza:
3 hét még nem jelent leszokást. A tünetek pedig elhúzódhatnak, szóval menj csak orvoshoz ha javulni akarsz.
2019. aug. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
a 3 hét is leszokás ezt egy függő vagy aki függő volt tudja
2019. aug. 1. 15:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!