Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet segiteni depressi...

Hogyan lehet segiteni depressios emeberen?

Figyelt kérdés
a baratom az utobbi idoben eleg depresszios,ertheto is,hisz 2 honapja beteg es agyban kell fekudnie,es meg egy jo darabig ezt kell tennie...most par napja mar beszelni sem akar meg telefonon sem nemhogy lasson:( nem tudom mit tegyek...mar sem a szep szo sem a csunya nem segit...tisztara ketsegbe vagyok esve...nem tudok mit kezdeni...
2010. júl. 13. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez még nem depresszió. Én is aggódtam a barátnőmért, ezért kicsit utánanéztem, a depresszió egy komoly tünetegyüttes, ennyiből nem állapítható meg. Ha beteg, nyilván jár hozzá orvos, ha szükségesnek ítélné, írna rá gyógyszert. Úgyhogy ne tápláld benne a depresszió érzését. Inkább vigyél neki dvd-ket, nézzétek együtt, társasozzatok, találj ki neki programokat, amit az ágyból tudtuk együtt csinálni.
2010. júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyenkor forradalmat kell szítani, hogy akarjon meggyógyulni és izgalmas, tartalmas életet élni.
2010. júl. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!