Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érezted már úgy, hogy az...

Érezted már úgy, hogy az emberek annyira nem vevőek a poénjaidra, hogy egész nap képes vagy humor nélkül vergődni?

Figyelt kérdés

Munkahelyen egész nap csendben ülsz, és keresed a válaszokat, de nem találod


Normálisnak tartod magad, nem autista mentálisan betegnek, de mégis úgy látod, hogy az emberek kívülről úgy látnak, mivel nem vagy képes alkalmazkodni azokhoz a szokásokhoz, amit ők tartanak



2019. aug. 22. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen ezt érzem a munkahelyemen, de nem a humor kapcsán. Egyszerűen a munkatársaim többségével teljesen más világ vagyunk, nincs közös téma. Illetve én nem szeretek személyes dolgokról beszélni a munkahelyen, az nem oda tartozik, ők meg folyton arról beszélnek kivel mizu, család, stb. Ezekből a beszélgetésekből természetesen szintén kimaradok. Emiatt lehet, hogy magamnak valónak tartanak. Van azért 1-2 olyan kollégám is, akivel jól el tudok beszélgetni szakmáról, vagy hobbiról, vagy valamilyen közéleti témáról. Velük jól kijövök. De ezzel szerintem nincs gond, nem barátkozni járok oda, hanem dolgozni.
2019. aug. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan vagyok mint az első válaszoló. Totál kívülállónak érzem magam, nincs közös téma, szerintem még furcsának is tartanak, de már hozzá szoktam. Egyedül eszek, nem nagyon szólok senkihez ez így megy de ebben érzem magam "komfortosan". Poén szempontjából meg nos aki ismer az tudja, hogy néha nagyon fárasztó néha meg nagyon sötét a humorom a párom folyton mondja, hogy nem vagyok vicces, de én saját magamat kifejezetten jól el szoktam szórakoztatni szóval annyira nem számít :D. Egyébként meg a te esetedben annyit tudnék mondani, hogy ha belepottyansz egy akváriumba egy rakás hal közé és megfulladsz mert nem tudsz lélegezni, nem azt jelenti, hogy baj van veled mert nem tudsz lélegezni a víz alatt mint a halak, szimplán csak nem a megfelelő helyre kerültél.
2019. aug. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!