Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mit jelent? Zárójelentésben...

Ez mit jelent? Zárójelentésben kapott kód alatt mit kell érteni?

Figyelt kérdés
Valaki nem tudja pontosan mit jelent a f0680 pszihiátrián kapott kódom? Annyit tudok, hogy egyéb meghatározott mentális zavar, diszfunkció, szervi baj okozta. De ez konkrétan mit takar? Személyiség zavaros vagyok? Ha igen milyen? Egyik doki se akarta megmondani, nem tudtam meg semmit. De majd újra rákérdezek. De ha valaki tudja, akkor kérem mondja el, mert így most nem tudom mi van. Mire számíthatok? Köszönöm a segítséget!

2019. aug. 22. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a diagnózis: Egyéb meghatározott mentális zavar, amit agykárosodás és diszfunkció, valamint szervi betegség okozott.

Konyhanyelven szervi baj okozta pszichés baj.

Többet a kezelőorvos tud mondani.

2019. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen igen az érdekelne hogy milyen pszichés baj. De ez így sokkal érthetőbb így
2019. aug. 22. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!