Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olyan nehezlevego erzesem van...

Olyan nehezlevego erzesem van a mellkasomtol a hatam kozepeig faj enyhen panikos vagyok napi 3×0,25 frontint szedek nem hasznal?

Figyelt kérdés
2019. aug. 23. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen melegfrontos időben ne csodálkozz.
2019. aug. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mitől vagy pánikos? Attól amit érzel, vagy a pánik miatt érzed?
2019. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Attol amit erzek
2019. aug. 23. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem két hete. Szintén pánikos... Borzasztó, nehezen kapok levegőt is. Ezt a szorongás okozza!
2019. aug. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csináltak a közelmúltban vizsgálatot? Bármilyet?

Gondolom frontint orvos írta ki, szolj neki a fennálló tüneteidröl.

Esetleg kérd meg, hogy csináltasson általános vizsgálatot, ha az a tudat megnyugtat, hogy nincs szervi bajod. (Nem tudom pontosan mitől pánikolsz).

Terapeuták tudsz még felkeresni. Illetve amivel biztosan nem csinálsz rosszat, ha multivitamint szedsz. A magnézium és a b vitaminok hiánya pl belső stresszt okozhat, akár izomgörcsöt is, a stressz és a stresszes testtartás alapból növeli a görcs készséget, ami a szív, tüdö közelében nagyon kellemetlen érzés lehet.


Amit még tenni tudsz: hallgass nyugtató zenét, nézz meditálos yt videókat, koncentrálj valamire amit szívesen csinálsz.

Nekem ami be szokott még jönni, ha figyelem a pánikra utaló tüneteket és ha ilyen van, akkor mondom magamban, hogy "semmi baj, ezt csak az agyam csinálja". Ha érzem, hogy megváltozik a légzésem, próbálok természetesen levegőt venni, ha érzem hogy a szorongástol kúszik fel a vállam, akkor direkt vissza lszitom, megrázom picit a kezem stb. Így kevesebb a tünet és ha tünettöl parázol, akkor kevesebb a para.


Esetleg próbáld megfogalmazni magadban pontosan mitől félsz. Nekem néha magamtól sikerül rájönnöm, hogy értelmetlen és ez picit megnyugtató.

2019. aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek
2019. aug. 24. 17:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!