Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha az elmúlt...

Mit csináljak ha az elmúlt kapcsolatom miatt depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Igaz nem tartott sokáig, de bennem mintha nyomot hagyott volna. Úgy érzem kiábrándultam az életből, semminek nem látom értelmét, egy nagy nullának, frusztráltnak érzem magam. Ha az exemmel is összefutnék, még én szégyellném magam előtte. Szinte mindig rossz kedvem van, és semmi sem tud felvidítani. Fél éve hogy elhagyott, de még mindig fáj.
2019. aug. 28. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Fordúlj szakemberhez,ha depressziós vagy csak az tud segiteni.
2019. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kapd magad és irány az élet! Még szép idő van egy darabig, lehet jó programokat csinálni!

Kutyaharapást szőrivel! ;)

2019. aug. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 alletta ***** válasza:
fél év elteltével lassan ideje lenne továbblépned. nem vitatom, hogy fájdalmas számodra a szakítás, de hidd el nem sok értelme van, hogy ennyire bezárkózz, rossz kedvű legyél. járj el társaságba, engedd meg magadnak azt a luxust, hogy ismerkedj.
2019. aug. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el Dr. David R. Hawkins Elnegedés c. könyvét.
2019. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!