Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok ajànlani olyan...

Tudnátok ajànlani olyan pszichoteraputàt, aki rajtotok vagy közeli ismerősötökön tudott segìteni? Szinte màr SOS

Figyelt kérdés

26 éves vagyok...11 ève kezdődtek a pànikrohamjaim. Anno jàrtam pszichològushoz meg pszichiàterhez is...(egyik kezelt, màsik gyògyszert írt) àm kilenc hònap utàn gyògyultnak nyilvànìtottak...talàn akkortàjt az is voltam...

Viszont közel egy éve ùjfent előtörtek rajtam a rohamok. Orvost nem kerestem fel, ellenben aktìvan elkezdtem marihuànàt és frontint hasznàlni..A marihuànàt egy pàr hete elhagytam..azóta viszont naponta többször törnek ràm olyan erősségű rohamok, melyektől màr az èletem végetvetèse is megfordult a fejemben...Az àltalànos 20-30 perces rohamokat szinte màr visszasìrom. Kèt napja közel két òràn keresztül jelentkeztek rajtam a legnyomasztóbb tünetek...Szinte màr elvesztettem a külvilàggal való kapcsolatomat..Azòta egy fagyiért is képtelen vagyok ùgy lemenni, hogy ne azt èrezzem, mindjàrt összeesek. Nem is kell mondanom, ennèl a pontnàl a vèg egyfajta megvàltàs. Szóval ha bàrkit tudtok ajànlani, kèrlek titeket tegyétek ezt meg. Köszönön!



#roham #pànikbetegsèg #generalizàlt szorongàs
2019. szept. 1. 19:02
 1/7 A kérdező kommentje:
*Köszönöm
2019. szept. 1. 19:03
 2/7 A kérdező kommentje:
Visszaolvasva, tele van a kis monològom helyesìràsi hibàkkal...Ha lehetsèges, ne ez legyen az irànyadó a vàlaszadàs esetében.
2019. szept. 1. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Be kellene sétálnod a kórház pszichiátriájára. Ez már nem pszichoterapeuta kérdése. Vagy menj vissza ahhoz, aki kezelt, mármint az orvos. Ne arra várj, hogy valaki ajánl orvost!

Honnan jutsz hozzá Frontinhoz? És hogy lehet, hogy a Frontin ellenére ilyen súlyos pánikbetegséged van? Lehet, hogy függőség alakult ki, és a szervezetednek ez már nem elég?

2019. szept. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Semmiképpen sem Tb-s orvoshoz megyek, aki màr undorodik attól, amit csinàl...

Azèrt kèrek ajànlàst, mert olyan szakembert keresek, aki màsnak is segìtett màr...Villanyszerelőt is ajànlàs ùtjàn alkalmazok. Frontinhoz hozzà jutni nem egy nagy dobàs...a legtöbb hàziorvos is felìrja...legalàbbis Budapesten mindenképp...Igen, nyilvànvalòan kialakult egyfajta tolerancia a gyógyszerrel kapcsolatban. Ez nem kèrdès. Az viszont igen, hogyha szakembert nem tudsz ajànlani, akkor minek ìrtàl ide? Ne haragudj, de nem ràd van szükségem. Akkor sem, ha Te ettől f..zparasztnak vagy akàrminek talàlsz.

2019. szept. 1. 19:22
 5/7 A kérdező kommentje:
Aki kezelt, az gyermekpszihiàter illetce pszichològus...szóval ez nem opciò
2019. szept. 1. 19:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem volt túl jó ötlet sem a Frontin, sem a marihuána (de alkohol sem az), csak elfedi a tüneteket, de nem szünteti meg. Ezen már túl vagy, kár rajta rágódni.

Ne gyermekpszichológust keress, hanem pszichológust, nézz szét az interneten olyan szakembert keress akinek van klinikai szakpszichológusi gyakorlata és a felsorolt szakterületei illeszkednek a problémádhoz. Ha kell akkor előtte konzultálj vele e-mailben, vagy telefonon nagyon RÖVIDEN leírva a kórelőzményeket.

2019. szept. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tündérhegy! Befekvős rehabilitációs osztály, TB alapon. Három-negy hónap intenzív terápia,és nagyon sokat tud segíteni! Ha ez így nem pálya, nézz fel az oldalukra, az ott dolgozók közül bárkit bátran ajánlok, kiváló szakemberek mind!
2019. szept. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!