Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mélyre kerültem segitségre...

Ddorcsika kérdése:

Mélyre kerültem segitségre van szükségem gyógyszerrel vagy terápiával beszélgetéssel?

Figyelt kérdés
2019. szept. 6. 12:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt a pszichológusnak kell eldönteni. De alapvetően terápiával, hiszen nem kell a szervezetbe kémiailag beavatkozni, kölcsönhatásokat, függőséget előidézni, ha nem muszáj. Gyógyszer csak orvosi esetben, tehát kifejezett betegség esetén kell, pl skizofrénia, bipoláris depresszió, vagy az életvitelt ellehetetlenítő (pl a házból nem tud kimenni) szorongás vagy öngyilkossággal fenyegető depresszió esetén kell.
2019. szept. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
pszichiáter irt fel gyógyszereket de sajnos még nem használt és nincs kedvem kimenni sem
2019. szept. 6. 12:58
 3/13 anonim ***** válasza:
Antidepi minimum 2 hét mire hat.
2019. szept. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igen már több is mióta szedem
2019. szept. 6. 13:50
 5/13 anonim ***** válasza:
És nem érzel semmilyen javulást? Sok féle gyógyszer van, lehet, hogy másik kéne.
2019. szept. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem sajnos, most kezdtünk egy másik gyógyszert
2019. szept. 6. 14:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ez türelemjáték. Én pl amióta leszoktam az altatóról, 4-5 féle gyógyszert próbáltam alvászavarra, de vagy nem volt hatékony, vagy a mellékhatás miatt hagytam abba. Kitartás!
2019. szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is
2019. szept. 6. 14:17
 9/13 anonim ***** válasza:
Amúgy teszel is azért a gyógyszer mellett, hogy megszűnjön a problémád? Tehát a gyógyszer nem fogja a jelenben/múltban/jövőben elszenvedett dolgokért, aggódásokért a megoldást meghozni.
2019. szept. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem sokat sajnos én vagyok a betegség oka
2019. szept. 6. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!