Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valakinek tapasztalata a...

Steve66 kérdése:

Van valakinek tapasztalata a TRITTICO 150 MG RETARD (antidepresszívum készítmény) tablettával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2019. szept. 10. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szedtem. Mi a kérdés?
2019. szept. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is szedtem. Mellekhatasok a kerdes? Engem kegyetlen faradtta tett. Szo szerint ossze birtam volna esni uton utfelen. De annyira hogy abba kellett hagynom. Semmi erom nem volt fizikailag tole.
2019. szept. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Konkrétan azt szeretném tudni, hogy aki szedi, mennyivel jobb a hangulata, illetve milyen mellékhatásokat tapasztalt.
2019. szept. 11. 09:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Én alváshoz kaptam az addiktológián, amikor lehoztak az altatóról. Egy ideig tudtam is tőle aludni, de később emelni kellett, és akkor már nyugtalan láb szindrómát okozott mellékhatásként, ezért abbahagytam. Ez azt jelenti, hogy abban a pillanatban, amikor elaludnék, kényszeresen meg kell mozgatni a lábaimat. Ez egyébként viszonylag kevés embernél jelentkezik, nálam már több gyógyszernél volt.
2019. szept. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!