Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bulémiától lehet vagy ez...

Bulémiától lehet vagy ez mástól van?

Figyelt kérdés
Egy ideje bulémiás vagyok amióta hánytatom magam úgy érzem,hogy nem tudok dolgokra koncentrálni folyamatosan az felfele nézek a semmibe amikor hozzám szólnak nem nézek az emberre hanem továbbra is nézek felfelé nem látok ott semmit mégis valahogy úgy érzem muszáj felfelé néznem.Ez a bulémiától van vagy csak bebeszélem magamnak?Tudom,hogy fura tünet de eléggé megrémiszt amikor ilyenkor felfelé nézek eléggé fájni szokott a fejem.

2019. szept. 16. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a GYK nem a legjobb hely egy ilyen kérdéshez.

Fordulj pszichológus és orvoshoz (szakemberhez) ott jobban értenek ehhez, azért is mert ezt nehéz felismerni.

A bulémia valami lelki betegség hozadéka, kényszer tünete általában, így jó volna a hátsó tényezőket, lelki okokat valahogyan megszüntetni és elmúlik..

Egyébként a gyakori hánytatás nagyon-nagyon veszélyes tud lenni. Teljesen tönkre tudja tenni a nyelőcsövedet a gyomorsav és nem fogsz tudni többé normális ételt enni. Bármi az oka is, nem éri meg.

Jobbulást! Szép napot.

2019. szept. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanattól van, mint a bulémiád - mentális oka vannak (a plafont azért nézed, mert "bezárod" magad, menekülnél az adott helyről).

Ha a bulémiád súlyosbodik akkor keress fel egy szakembert az #1-es által leírt okok miatt is. Egyedül nem biztos, hogy megtalálod az okát miért van, egy jó szakember segíteni fog megküzdeni a "démonjaiddal".

2019. szept. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!