Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Mit javasoltok...

Mit tegyek? Mit javasoltok keresek még egy átert?

Figyelt kérdés
Szeretném megtartani az állásom és egy normálisabb élhetőbb életet élni.Mások írják a sikertörténeteiket, hogy kapott ilyen gyógyszert olyat és milyen jól lett 1,5 évébe került na én már 3 éve szenvedek hol jobb de csak hajszállal, hol iszonyú rossz. Én már szedtem Zoloftot, Cipralexet, Paroxetint, Kvetiapint, Dulsevia, Brintellixet, mellete a Rivotril minnimális dózisban maradt 0,75 mg.Jártam már több pszichiáternél pszichológusnál.Jövő héten tudom meg a teszt eredményeim Roschar meg stb, már egyszer töltöttem ilyet csak az áterem nem mondta meg az eredményt de továbbra is szorongással kezelt szóval gondolom nem dobott ki semmi újat a teszt. A problémám az, hogy pl elutaztam Máltára barátnőmmel 4 nap először repültem semmi de semmi bajom nem volt se szorongás se semmi szedtem a felírt bogyókat és kész aztán most mentem fel hozzá Pestre és vettem mint vész esetén teszem általában + Rivotrilt de mintha semmi vagy randizok egy sráccal első találkozó tök szupi másodikon azt hittem kiszakad a szívem a bal oldal pedig vettem be + Rivotrilt is. Ez a kiszámíthatatlanság zavar olyan szívesen találkoznék vele most is a hétvégén de bennem van hogy mi van ha és két napot lennék nála vagy bármi egyéb esemény menjek ne menjek mindig kettős érzést okoz és ez így nem túl jó hoszzú távon.
2019. szept. 20. 12:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Voltam kineziológusnál, theta terapeutánál tudom, hogy laikusok vagytok de gondoltam kiírom hátha jön valami jó ötlet azt is tudom már sokszor kiírtam és persze az áteremnek is elmondtam ezeket a dolgokat amire a válasz az volt hogy ő mást nem tud tenni max keressek egy anesztizológust aki elaltat. Meg hogy addig nem leszek jobban amíg ugyanabba a mérgező környeztbe megyek vissza az az haza. Nincs nagy gond a családunkban csak én töltök be olyan szerepet amit nem kéne és édesanyámat helyettesítem mert szüleim elváltak. ami oké is hogy el kéne költözni csak persze pénz hitelt felvenni így meg hogy hol jól vagyok hol nem necces. A mostani melóhelyem abzsolút nem stresszes és félek ha véget ér ez a program ami még 1,5 évig tart akkor hova tudok elmenni dolgozni.
2019. szept. 20. 12:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem még egy átert javasolnék, hanem egy olyan másikat, aki jó. Ha pl minden nap szeded a rivotrilt, de néha kihagysz 1-2 napot, akkor a rosszullétek lehetnek elvonási tünetek is. Nem volna rossz nézetni egy vércukrot. Illetve figyeld magad, hogy mikor jön elő a rosszullét, mert ezt kiváthatja egy gondolat, érzet, stb is. Mondok egy példát: én stabilan jól tudok lenni stresszes helyzetekben is, de ha túlhajtom magam, kimerülök, és emiatt elkezdek zsibbadni, rögtön bepánikolok, teljesen függetlenül attól, hogy vettem e be gyógyszert vagy nem.
2019. szept. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendszeresen szedem a Rivotrilt elvonás nem lehet minden fizikai kivizsgáláson átestem.
2019. szept. 20. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!