Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Otthonra kérhetek szondát? (lent)

Otthonra kérhetek szondát? (lent)

Figyelt kérdés

Nagyon nem megy az anorexia miatt ez az evés téma,hiába vagyok korhazban. Ha kiengednek tudok kérni otthonra is szondát? Ha igen pszichiáter vagy házi orvos tud adni? Vagy kihanyom vagy alul jön ki,második ritkább eset,holnap megyek UH-ra eléggé aggódnak emiatt is. 5 éve küzdök már.

Köszi a normális válaszokat.



2019. szept. 30. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen szondára gondolsz? A gyomorszonda, ha a táplálásra gondolsz, akkor azt a hasfalom keresztül rakják be, de ezt csak kórházi körülmények között, neked ilyet nem fognak, főleg otthonra nem.
2019. okt. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Illetve létezik orron nyelőcsőbe levezetett szonda is, de olyat sem fogsz kapni.
2019. okt. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Orrszondáea gondolok.
2019. okt. 1. 07:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Otthonra biztos nem, állandóra meg főleg nem, anorexiára nem ez a megoldás.
2019. okt. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Otthonra nem kapsz orrszondát, de ne is akarj.

Borzalmas, nekem volt...

Pszichoterápia kell neked, nem orrszonda.

2019. okt. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Anyukám most kapott orrszondat hasnyálmirigy gyulladás miatt.. Neked meddig volt? Könnyű megtanulni kezelni? Nem is tudom elképzelni milyen mert most nem tudok bemenni a kórházba...
2020. ápr. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!