Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dr. Almási Kitti e-mail címe?

Dr. Almási Kitti e-mail címe?

Figyelt kérdés

Több youtube videójában említi, hogy egy "néző írta levélben..."

Van egy történetem amit szeretnék megosztani vele, mert úgy érzem sok embert érdekelhet a válasza, talán gyakori probléma. Viszont sehol nem találom az elérhetőségét.

A facebook oldalán nem látok elérhetőséget/levélküldési lehetőséget, se a youtube csatornáján. A hivatalos oldalán lehet neki írni, de azt kéri, hogy csak az előadásokkal kapcsolatban írjanak neki.

Hol tudok neki üzenni? Mi az e-mail címe?


2019. okt. 3. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
2019. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt én is megtaláltam ahogy írtam is: "A hivatalos oldalán lehet neki írni, de azt kéri, hogy csak az előadásokkal kapcsolatban írjanak neki."

De azért köszönöm!

2019. okt. 3. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont a napokban volt egy fb posztja erről, hogy annyi levelet kap, hogy már nem tud velük mit kezdeni, és jelezte azt is, hogy ez nem ér fel egy személyes találkozással.
2019. okt. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Lejjebb görgetsz, ott a mail cím...
2019. okt. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!