Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valakinek valami tapasztalat...

Valakinek valami tapasztalat az Anonim Túlevők nevű terápiás csoporttal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nemrég lettem 18 éves, és miután majdnem egy évtizeden át hiába vártam a szüleim segítségét az étkezési zavaromat illetően, eldöntöttem, hogy kezembe veszem a sorsomat. Találtam ezt az anonim csoportot, és nagyon szimpatikusnak tűnik a dolog, de mégis azért kicsit bizonytalan vagyok vele kapcsolatban. Nehezen tudom elképzelni, hogy működik egy ilyen, és hogyan fogadnának ott.

Arra szeretnélek kérni titeket, hogy ha van tapasztalatok az adott csoporttal (vagy akár bármilyen hasonló csoporttal) akkor osszátok meg velem a fontos infókat:) köszönöm szépen előre is annak, aki válaszol



2019. okt. 16. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ha gondolod írj privàtot, èn jàrtam oda egy ideig.
2019. okt. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Fu, ez a honlap nagyon gyanús! Ez valami zavarodott szekta, szerintem csak embereket gyűjtenek, hogy behálózzák őket. Nincs mögötte szakmai háttér, egyetlen egy név se szerepel! Inkább másképp fogyjál, másképp is lehet!
2019. okt. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarodott szekta, hanem 12 lépéses önsegítő csoport. Világszerte ismert a függők között. Nagyon sok embernek ez segített, nagyon soknak egyéb gyógymód. Egy próbát megér. A tapasztalatok megosztásán alapszik.

A tagok általában segítőkészek.

A legtöbb orvos, pszichológus támogatja ezeken való részvételt, ha más nem kiegészítő terápiaként.

2019. okt. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!