Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha valakit nem...

Mit tegyek ha valakit nem tudok elengedni?

Figyelt kérdés
Szerintem már ez elmebetegség. Valakinek jó gyógymód erre?
2019. okt. 28. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
ha elmebeteg vagy akkor fordulj orvoshoz
2019. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
En se tudom elengedni az exem.... Nincs gyogymod erre..🥺
2019. nov. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Van erre jó módszer, hipnózisban alkalmazható:

Előveszed a szívedből a kötődés papír fényképét, és ollóval körbevágod a fotószélén levő fehér csíkot. Ettől a fotó kisebb lesz, de megint megjelenik a fehér csík. Ismét körbe vágod annyiszor, hogy a képből csak kukoricányi maradjon, és ezt a picit visszateszed a szívedbe.

2020. ápr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

"Valakinek jó gyógymód erre?"


Kooperáció. Meg kell tanulnod ezzel együtt élni. Idővel jobb lesz, hidd el. Számomra is van olyan személy, akire minden nap többször gondolok. Habár az elején nagyon szenvedtem, idővel egyre könyebb lett. Nem engedtem el, nem felejtettem el, viszont élem a saját életem.


Ezt ajánlom Neked is. Senki nem ér annyit, hogy megbetegítsen.

2020. máj. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

A fekete hajú lányról van szó?

Nem tudom a háttérsztorit, de attól tartok, vádolod magad és azt gondolod, te rontottad el. Ez viszont egyáltalán nem biztos.

Valóban van olyan, hogy valaki azért tilt le, mert annyira sokat jelentesz neki, de egyre biztosabb vagyok benne, hogy itt másról van szó. Ijesztő az, amit művelsz, amennyire ezen kattogsz, és ő is megijedhetett valamitől. Tehát nem szerelemből tiltott le, nem azért, mert érzései vannak feléd, hanem egyszerűen nem kellesz neki így ahogy vagy. Nem rontottál el valószínűleg semmit, azon kívül, hogy nagyon rá akartál telepedni. Ő nem viszonozta ezt, egyre inkább ez az érzésem.

Ezt csak azért írom, mert nekem is volt olyan, amikor egy olyan okkal tiltottak, amiből az derült ki, hogy az illető nagyon szeret, de kénytelen ellökni magától. Később derült ki, hogy az igazi ok nem ez volt, hanem mást választott helyettem, csak nem akarta megmondani. Én meg vádoltam magam a hibáimért, és azt hittem, egy olyan embert vesztettem el, aki szeretett. Könnyebb lezárni, ha megérted, hogy nem voltak kölcsönösek az érzések és nem a te hibád.

2020. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!