Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A hugommal valmi biztos nincs...

A hugommal valmi biztos nincs rendben (szerintem). Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Mindig csinál valami butaságot, azzal az indokkal, hogy ő unatkozik, meg hogy kell valami ami miatt utálhatja magát..

egyik héten kitalálja, hogy kövér és 2 napig nem eszik vagy hánytatja magát.

Aztán ezt abbahagyja és következőnek meg benyugtatózik.. utána rá pár hétre megint van valami és jól berug meg cigizik.

utána megint “lenyugszik”. Következőnek anyáékra akad ki indokolatlanul és hisztizik velük. Ez tart 1 napig aztán rá pár hétre a barátjával játssza el ezt akibe szerelmes de ha rátör az 5perc akkor “én nem vagyok képes kapcsolatban élni én flörtölgetni akarok mindenkivel nem érdekel a barátom” és szexi képekkel nyomja tele az instáját.

Aztán legközelebb összevásárol minden féle ruhát ami felesleges és kiakad hogy megint mennyi pénzt elszórt ezért kezdi utálni magát.

Szóval mindig van valami, amik után bűntudata is van és utálhatja magát értük. De miközben ezeket csinálja azt állítja, hogy ezt élvezi mert különben unatkozna


2019. nov. 6. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Ez a szüleitek hibája. Egy nagy elbeszélgetés, figyelem és két büdös nagy pofon hiányzik neki.
2019. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
90%
Figyelemhiányos, feltünési viszkedegsége van. Azonban lehet ez egyfajta depressziós roham is, nagyon sok fajtája van a depressziónak. Mindenképpen a valós odagigyelés hiányzik neki, elnyomott érzelmekkel van tele, azért így tör ki, ő sem tudja, mi baja, ezért kezelni sem tudja a helyzeteket. Beszélgess vele, kérdezd meg mit érez, mitől lenne boldog és nem unatkozna, mi a baj, miben segíthetsz. Ha van fiúja is, nem értem, hogy ő miért nem támogatja lelkileg valahogy.
2019. nov. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem biztos, hogy tud kapni 2 nagy pofont. Lehet, hogy 82 éves és nem élnek már a szülei.
2019. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A pofonnal semmit sem értek el.


Van valami mélyebb oka, hogy ezt csinálja. Beszélgessetek vele, legyetek figyelmesebbek, illetve egy pszichológus sem ártana neki.

2019. nov. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok, kedves kérdező, a hugicád igazi klasszikus borderline személyiségzavaros liba. Javaslom postázását pszichiáterhez.
2019. nov. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2019. nov. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!