Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szed valaki Cipralexet?

Szed valaki Cipralexet?

Figyelt kérdés

Milyen mellékhatást tapasztaltatok, ha volt ilyen? És mire írta fel az orvos?


Nekem tegnap írták fel szorongásra, de azt mondták nagyjából 1 hónap mire kifejti majd az észlelhető hatását.



2019. nov. 8. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Szedtem az évek óta tartó hasfájásom miatt ami már tönkretette az életemet. Természetesen szervi ok kizárva,azt mondták szorongás..

A hasfájásom el is múlt egy hónap után, kiegyensúlyozott lettem,jól aludtam, mondhatni tökeletesen voltam. Egy ideig. Aztán elkezdtem hízni. A semmitől is. És egyik napról a másikra képtelen lettem az orgazmusra. Nekem ez ennyit nem ért, szóval abbahagytam. A hasfájásom még mindig tart stresszesebb időszakomban (cirka 17 éve már),de jóval ritkábban, fejben próbálom magam kezelni, egész jól megy. Alapból sem vagyok gyógyszerpárti ilyen esetben. Egy jó pszichológus többet érne.

2019. nov. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Járok oda is, de a fizikai tüneteim miatt kell kiegészítő gyógyszeres kezelés.


Viszont félek a lehetséges mellékhatásoktól, sosem voltam gyógyszerpárti. De az sem állapot ahogy most vagyok.

2019. nov. 8. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!