Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Debrecenben pszichológust...

Debrecenben pszichológust tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Egy ideje(pár hónapja) azt vettem észre, illetve környezetem is jelezte, hogy nagyon megváltoztam. Nagyon gyakran szorongok, olyan szituációkban, amik mindennaposak voltak régen. Gyakran vagyok levert, kedvtelen és céltalan. Lassan elvesztettem az érdeklődést minden iránt, ami régen örömet okozott. Eddig legyintettem ezekre, hogy előfordul, meg az egyetem okozta stressz, illetve, egy lassan 8 hónappal ez előtti borzalmas szakítás áll a háttérben, illetve azzal egyidejűleg egy családtag elvesztése.

De az utobbi időben gyakran viszem túlzásba az alkohol fogyasztást. Régen nagyon keveset ittam és kizárólag csak bulikban. Mostanában a legkisebb társasági, baráti összejövetelen azt érzem, hogy muszáj innom, hogy feloldodjak és megtudjak szólalni.

És ami miatt azt érzem, hogy kezd az egész túlnőni rajtam, hogy "majd elmúlik" , az az, hogy egyre gyakrabban jutnak eszembe önpusztító, önsértő gondolatok. Soha nem voltam egy "vagdosos/öngyilkos" alkat, épp ezért ijeszt meg, hogy egyáltalán ilyesmi valaha eszembe jutott. Rettentően szégyellem is magam az egész gondolat miatt. Őszintén nem merek beszélni erről senkinek, se családtagoknak, se barátoknak.



2019. nov. 9. 00:00
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Belinkeltel 3 kerdest, amire nem jott valasz?

Hulyebb mar te se leszel

2019. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!