Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudtok jó pszichoterapeutát...

Tudtok jó pszichoterapeutát Budapesten?

Figyelt kérdés

Olyan valakire lenne szükségem aki ért is a dolgához, tényleg segíteni akar rajtam. Viszont olyan kellene akihez TB alapon is eltudnék menni, de nem olyan kókler, mint általában a TB-s dokik. Ha esetleg személyesen ismersz is ilyet jártál nála nagyon sokat tudna segíteni!

Borderline személyiség zavarom van.(ezt anno pszichiáter diagnosztizálta nálam, de attól, hogy gyógyszerekkel kezdett tömni semmi sem lett jobb, sőt az amúgy is szar életem még élhetetlenebb lett).



2019. nov. 28. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Bár tudnék! Bár tudtam volna! Nekem sem szXrta volna el az egész életemet egy sarlatán.
2019. nov. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ők teljesen ingyenesek, pszichológus és lelki segítő is van. Lehet tudnak segíteni, nagyon kedvesek. Üdv. Jobbulást!

2019. nov. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2

És mennyire megy el náluk a dolog vallási irányba?

Mert abban volt részem bőven és nem kell mégegyszer

2019. nov. 28. 21:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyilván nem fogják erőltetni ha nem szeretnéd, de egyébként az agy működése az orvostudományban is még egy homályos és vitatott kérdéskör, így konkrét gyógymód nincsen sok mindenre. Hallgass végig őket ha gondolod, aztán eldöntheted, ne az idő korlátozzon ebben.
2019. nov. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Jezsuiták között ahogyan minden vallásban vannak pszichopaták akik irányítják a bolygót. Így lett az egyik ember célszemély,mert elment egyhez. Valószínűleg ő egy zaklató. Ne higyj a #2-esnek.
2019. dec. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát már tényleg senkitől nem kapok segítséget?😭
2019. dec. 1. 12:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Én alapítványoknál próbálkoznék.Legalább is én így tettem és talán szerencsével jártam.De valamennyit fizetni kell az alapítványoknál is.
2019. dec. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nála próbálkozz, ő nagyon jó! Tőlem nem kért semmit a konzultációért, de nem tudom, hogy ez teljesen általános nála vagy problémafüggő, esetleg azért volt, mert diák vagyok. De az tuti, hogy nem a pénzre hajt.

2019. dec. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8 nem vagyok tini, de még mindig diák vagyok-ha számít


Azt nem tudod az én problémámra mennyire szakosodott?

2019. dec. 4. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!