Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van ilyen kényszeretek?

Van ilyen kényszeretek?

Figyelt kérdés
Sok éve szenvedek kényszerbetegségben.főleg cselekedeti,de van,hogy gondolati is rám tör. Most olyanom van,hogy beképzelem és ráparázok arra,hogy lassan megy az idő és unatkozok. Plussz ami nagyon zavaró,hogy berögzült az agyamba,hogy nem tudok elaludni és félek az estétől,éjszakától,mert csak forgolódok. Sokat vagyok egyedül ami szerintem közrejátszik. Meg volt egy stresszes,szorongó időszakom. Mit lehet tenni ez ellen?
2019. dec. 15. 05:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs, nem is volt és nem is lesz.
2019. dec. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt mi alapján fejtetted ki ilyen határozottan? Vagy semmit nem tudsz róla. Vagy sok mindent. Melyik?
2019. dec. 15. 07:08
 3/11 anonim ***** válasza:
A kényszerbetegséget a "V2K" fegyver okozza. Gondolatokat ültetnek a fejedbe akaratod ellenére.
2019. dec. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért kell ebből poént csinálni? Azok akik nem küzdenek ilyennel fogalmuk sincs min megy keresztül az aki szenved miatta,és sajnos saját tapasztalatból mondom. Én kislány korom óta,panikbeteg, fobias beteg és kényszer beteg vagyok. Sosem volt egyetlen nyugodt órám ,amit nem szabályozott volna ez a betegség. És őszintén szólva,nagyon elegem van már belőle. Alig eszem,mert nem merek. Állandóan takarítok kényszeresen, folyton csak agyalok. No de ám nem azért mert nincs jobb dolgom egyszerűen ez van. Voltam orvosnál,volt gyógyszeres időszakom,aztán gyogyszermentesnél maradtam,így kevésbé vagyok olyan mint egy zombi. Úgyhogy nagyon elgondolkodtató,hogy min viccelődünk,mert egy depresszív időszakban akár egy ember életébe is kerülhet! Örüljön az akinek nincsenek ilyen gondjai,és ha nem tud érdemleges információval szolgálni az inkább lapozzon tovább!
2019. dec. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nehéz dolog. Örüljön az, akinek nincs ilyen borzalmas problémája! Nem tudod valamivel elterelni a gondolataidat? B vitaminok szedése? Valeriana relax?
2019. dec. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem probléma. Kitalált betegség. Nézz utána a fegyvernek és rájössz.
2019. dec. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na igen. Fogalmuk sincs róla milyen érzés szorongani folyton. Legyenek benne pár napot. Többet ne.egyből halálkomolyan vennék
2019. dec. 15. 12:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen. Sajnos ezt csak azt tudja igazán aki benne van . Mivel én is pánik beteg ,közepes színű szorongásos depressziós,plusz hányás fobiás vagyok nagyon nehéz a minden napom . Hiába tudom hogy nincs mitől félnie, a testem még is produkálja. És igen fejben dől el ezt is hallottam már ezerszer,en már sokszor eldöntöttem,hogy ennek vége,nem megy. Sajnos az aki már több éve ebben szenved ,csak egy remek pszichológus segítségével tud hosszú idő után akár tünet mentessé válni
2019. dec. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Zaklató! Most megvagy!
2019. dec. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha megegyszer zaklatsz,nem jársz jól!
2019. dec. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!