Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudtok ajánlani jó pszichiátert?

Tudtok ajánlani jó pszichiátert?

Figyelt kérdés
Pszichiátert keresek tolna, fejer, vagy pest megyében. A lényeg, hogy igazán jó szakember legyen. Régóta küzdök depresszióval és maga alá temet már. Minden nap elvesztem a kontrollt már és nagyon rossz érzéseim vannak. Nem tudok önmagam lenni ettől a mocsoktól. Szeretnék elő körben valami jó gyógyszert feliratni és ezért keresem az igazán jó szakembert, hogy tudja milyen gyógyszert kell felírni. Nem pszichológust keresek, kérlek azt ne írjátok, hogy azt keressek ne gyógyszert, mert voltam már pszichológusnál, nem is egynél, de még ilyen intenzív a depresszióm és ködösek a gondolataim, addig sajnos nem ér semmit. A gyógyszer egy mankót jelenthetne nekem, hogy megszünteti az állandó rosszkedvet és meglátom a pozitívumokat az életben. Elsősorban olyan pszichiáter keresek, aki felelőséggel segít találni egy jó gyógyszert, de először terápia nélkül. Nem akarok még több teràpiára járni addig még nem javul a depresszióm.

2019. dec. 17. 10:38
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Megoldható neked, akkor Budapesten tudok egy nagyon jó, kedves, megértő és nagy szaktudású pszichiátert ajánlani, akinél már én is megfordultam és még nagyon sokan mások...

Dr Migléczi György a neve, könnyen megtalálod az interneten, vedd fel vele a kapcsolatot. Sok sikert!

2019. dec. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Székesfehérváron Dr. Endresz Györgyöt, Budapesten Dr. Migléczit ajánlom én is!
2019. dec. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!