Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudtok jó pszichológust?

Tudtok jó pszichológust?

Figyelt kérdés

Lehetőleg delmagyarorszagon levo pszichologust keresek, de pestre is szivesen elmegyek ha valaki nagyon jot ajanlotok, aki ott dolgozik.

Almasi Kittihez szerettem volna menni, de o sajnos mar nem vallal ujakat.

Ez lenne az elso alkalom hogy pszichologushoz megyek, ugy erzem hogy a parkapcsolati problemaimon mar nem tudok egyedul/ baratnos segitseggel tullepni, dontest hozni.

Koszonom elore is!


2019. dec. 26. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
A Pestre utazást én nagyon meggondolnám a helyedben. Sok olyan van, hogy az első néhány alkalommal kb. nem történik semmi, aztán meg esetleg tovább küld valaki máshoz. Szóval egy-egy alkalom vagy akár több is van, hogy nem számít semmit.
2019. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te magad + egy tükör, ha úgy könnyebb kellemetlen kérdéseket feltenni magadnak.
2019. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. Tudnal esetleg irni nekem konkret neveket?

2. Latom meg nem voltal hasonlo helyzetben, hogy ilyen komolytalanul fogod fel ezt, remelem soha nem is leszel! Mindig is ugy gondoltam hogy jo ha valaki meg tudja a problemait oldani magaban is, de ahogy a fizikalis testunket karban kell tartanunk az egeszseg elereseert, ugy a shellemi testunket is karban kell tartanun, ami ez esetben esetleg egy szakemberrel valo beszelgetes, nem pedig a fizikalis sport!:)

2019. dec. 26. 13:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Önmagadon kívül más nem tud túllépni a fájdalmaidon. Nem tudja ezt más megtenni helyetted.
2019. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Háziorvos = sztk-s pszichológus...
2019. dec. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

De, voltam már olyan helyzetben, hogy indokolt lett volna. Csak abból indultam ki, hogy a szakember nem én vagyok és nem is egy vallatótiszt, hogy mindenáron kiverje belőlem a válaszokat. Hazudhatok is neki, elhallgathatok dolgokat, az pedig csak elterel. Nekem bevállt, hogy beszüntettem minden kontaktomat, hogy csak a gyötrő gondolataim legyenek, mással ne is foglalkozzak. Így sikerült konfrontálódni magammal és megérteni magam, rendezni a belső konfliktusaim.

Próbálhatsz szakembert, csak vigyázz, hoggy ne terelj vagy hazudj, mert akkor akár fel is gyújthatod a pénzed.

2019. dec. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pszichológuskereső.hu
2019. dec. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6- telrmeszetesen nem hazudni szeretnek neki, annak semmi ertelme nem lenne, szerintem aki onkent pszichologushoz megy nem olyan meggondolatlan hogy szandekosan rosszat akarjon maganak azzal hogy zhazudnik! Azert szeretnek elmenni hozza hogy kibeszelhessem a oroblemaimat neki es mivel o egy szakember, talan ra tud vilagitani hogy honnan ered a problema, min kene valtoztatni.
2019. dec. 26. 14:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Írtam privit.
2019. dec. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Kineziológust keress inkább! A pszichológus csak beszélget sok pénzért, a kineziológus oldja is a problémát, tehát csinál is valamit.
2019. dec. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!