Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan vàlaszadò aki...

Van olyan vàlaszadò aki bàrmilyen függõségben szenved és ez teljesen kihat az életvezetésére?

Figyelt kérdés

Èn gyògyszerfüggõ vagyok.

Pàr hònapig bìrtam nélküle de azt érzem hogy egyszerûen nem tudok nélküle élni.

(Frontin)


Ahogy kiürül a szervezetembõl màr elkezdem érezni a pànik tüneteit és muszàj bevennem


Nektek milyen függõségetek van és hogyan éltek vele?


Olyan mintha egyedül lennék ilyen bajban!

Légy szìves ìrjatok akik àtérzitek ezt és hozzà tudtok szòlni.

Hàlàs lennék!


2020. jan. 1. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
javaslom, hogy menj el addiktológushoz. A körzeti ad beutalót. Ismerek egy nőt, aki nagyon dúrva Xanax függőségről jött le orvosi segítséggel. Egyik pillanatról a műsikra nem szabad abbahagyni a Frontint. A mási dolog,hogy vannak nem benzodiazepin típusú szorongáscsökkentők is amihez nem lehet hozzászokni ezt viszont tapasztalatból tudom. Pszichiáterhez is elmehetsz és igen, el kell neki mondani mindent.
2020. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, van megoldás.Az Escitil nevű szorongás és pánikcsökkentő az kifejezetten könnyen elhagyható és nem kell hozzá Frontin.
2020. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül! Sokan vannak még így, de nincs rá írva senkire. Fontos, hogy menj el szakemberhez.
2020. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 gublug ***** válasza:
20 eve fuggo. De le se irom mi.
2020. jan. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 gublug ***** válasza:
Ba***a+, mar banon h kiirtam...:( jar a pofam...
2020. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös! Miért?
2020. jan. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gublug ***** válasza:

6-os, mert nem akarok beszelni rola.

Gyakran hamarabb cselekszem mint gondolkodom.

2020. jan. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mindig azt érzem,hogy frontin nélkül nem vagyok megfelelõen mûködõ ember és tele vagyok gàtlàssal és nagyon rossz fizikai tüneteim is vannak nélküle.

Relaxàlok,olvasok,nyelvet tanulok,sétàlok és egyik pillanatra ràm jön a rossz érzés ami a frontin bevétel utàn egy òràn belül elmúlik.

2020. jan. 2. 23:06
 9/9 jdfGabrella ***** válasza:
Gyógyszer függő vagyok és öngyilkos gondolataim vannak tőle és ösztrogén és progeszteron hiányzom van.
2020. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!