Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak most? Többi lent

Mit csináljak most? Többi lent

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 1 éve beleszerettem az unokatestvérembe. Az első 1-2 hónapban úgy gondoltam, hogy ez csak ilyen kis átmeneti hülyeség. De kiderült hogy nem. Ő nem tudja, és több mint fél éve nagyon rosszul vagyok lelkileg emiatt. A barátaim tudják csak. Lecsökkent az érdeklődési köröm, szinte nem érdekel semmi. Táncolni járok, de már azt se szeretem. Én mindig olyan típus voltam, aki visszaszólt ha beszóltak neki. 2 éve elvesztettem az önbizalmamat, azóta se tudtam visszaszerezni. Egyfolytában fáradt vagyok, sosem tudok elaludni órákon keresztül. Most se. De a fő probléma az unokatestvéremmel van. Nem tudom mit csináljak, utánaolvastam hogy mi a depresszió, és találtam olyan jeleket amik igazak voltak rám. Mit kéne csinálnom?
2020. jan. 4. 05:34
 1/1 anonim válasza:

Szia.

Én amikor szerelmes voltam, de tudtam hogy soha nem lesz belőle semmi mert nem tetszettem neki és kb fél évig nagyon rosszul éreztem magam ,de aztán elkesztem meg utálni és szerelemből utálat lett és már akkor sokkal jobban éreztem magam.

Igaz a te esetetben ez más kép müködik mert az unokatestvéred és oknékül ez egy kicsit gyanús lenne meg utálni.

Azt javaslom ,hogy próbáld meg tudatosítani magadban azt hogy Ő a rokonod és nem lehet.

Pl ha rá gondolsz mond magadban azt ,hogy (fúj nem szabad) egy kis idő és már hanyingered lesz tőle ha csak rá gondolsz.

2020. jan. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!