Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magán pszichiáter heti egyszer...

Magán pszichiáter heti egyszer, vagy intenzív befekvéses pszichiátria?

Figyelt kérdés

2020. jan. 7. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mi a probléma; ez nem vagy/vagy kérdés.
2020. jan. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tunderhegy nem Pszichátria.

Pszichoterápia.

Üdv onnét!

2020. jan. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Makové Krekry válasza:
58%

Pszichiátria a Tündérhegy is, csak a pszichoterápiára állt rá.


Attól függ mennyire jó az a pszichiáter, a Tündérhegy nem annyira profi, de az országban az egyik legjobb hely. (ami összességében elég szomorú)

2020. febr. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tunderhegy nem Pszichátria. Ezt a főorvos is a befogadó csoporton kihangsulyozta. Ez egy pszichoterápiás intézmény.
2020. febr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 jucus75 ***** válasza:
Kedves kérdező! Ha még aktuális, ebben a kérdésben én úgy döntöttem, hogy elkezdtem magán pszichiátert heti egyszer és megkérdeztem, mit szólna, ha bemennék. Támogatta az ötletet. Erre biztatlak téged is. Kérdezz meg egy pszichiátert (én is magánba jártam, tehát fizettem nem keveset, de ennek ellenére mégis azt mondta, érdemesebb lenne befeküdnöm).
2020. febr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!